přednášky
Home » Cestovatelské přednášky

Cestovatelské přednášky

Cestovatelské přednášky

Nabízím cestovatelské přednášky nejen pro pro cestovatele a dobrodruhy hledající informace, ale hlavně pro kohokoli, kdo se o cestování zajímá či hledá inspiraci. Přednášky jsou ze zemí, které jsem sám procestoval a zakládají se tedy na osobních zkušenostech z těchto míst.

Podíváme se spolu jak na známá a turistická místa, tak i na místa, o kterých třeba ani netušíte kde jsou. Zamíříme do pralesů a pouští, protáhneme se stínem velehor a činných sopek, projdeme se po plážích i dlažbě starověkých památek. Spolu také poznáme pulsující velkoměsta i život obyčejných lidí, žijících tam někde za kopci. A řekneme si i podstatné věci, jako jak se tam dostat, jak se tam pohybovat, něco o bezpečném cestování, kde jíst a kde koupit SIM kartu. A vlastně i mnohem víc.

Máte-li zájem, rád se s vámi domluvím na přednášce na zvolené téma a zemi. Pak mne stačí kontaktovat na e-mail petr@petrhingar.com a dohodneme podmínky realizace. Nebo kdyby jste věděli o místě/někom, kdo by toto uvítal, tak mne propojte 🙂

A co vlastně můžete se mnou (sic virtuálně, ale přece) navštívit a zažít?